Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

rewolucja w Black Red White ?//////////

Utworzony przez welton, 13 lutego 2010 r. o 13:05
Witam wszystkich To co dzieje się obecnie w firmie to głównie wynik ludzi na wysokich stanowiskach. Pracę tutaj rozpocząłem 11lat temu. Była to prężna firma, każdy chciał tutaj pracować. Ludzie zarabiali dobre jak na ówczesne czasy pieniądze. Przez kilkanaście lat funkcjonowania firma wypracowała sobie niezłą markę. Logo Black Red White poznało miliony ludzi i niemal każdy w Polsce wiedział co to za firma. W tym momencie ta marka została prawie pogrzebana. Rządzący nie myśleli jak pomóc firmie, ponieważ wszystko się samo kręciło, meble szły jak woda a natychmiastowe zatrzymanie tego molochu nie było możliwe. Teraz gdy jest bardzo cieniutko z handlem a kryzys jednak zapukał do drzwi, okazało się, że nasi rządzący mają niestety za mało wiedzy ekonomicznej i handlowej, aby wyjść problemom na przeciw. Jaki z tego wniosek? A taki, że na wysokich stanowiskach siedzą lub siedzieli znajomi, rodzinka lub nieudacznicy, którzy nie mieli i nie mają zielonego pojęcia, jak zarządzać taką firmą. Ich pobory są kilkanaście razy większe, niż pobory zwykłego pracownika, który tak na prawdę pracuje na twarz i markę firmy. Ten właśnie robol nie jeździ do pracy służbowym samochodem, nie stać go na dobre auto, sam musi zadbać o to, aby za kasą z jednego miesiąca dociągnąć do kolejnej wypłaty. Nie jest w stanie zaplanować sobie urlopu, gdyż go na to nie stać. Mam pytanie, czy prezesów lub dyrektorów holdingu BLACK RED WHITE nie stać na prywatne samochody, aby dojechać do pracy? Piszę tu o całym BRW łącznie z Meblami. To są niesamowite koszty utrzymania firmy, które można zlikwidować. Zwykły robol dostanie 1500zł i musi za te pieniądze dojechać często wiele kilometrów do pracy, a góra jeździ służbowymi autami i na służbowym paliwie. Rozumiem wyjazdy służbowe ale prywatne to już duża przesada. Zdaję sobie sprawę, że forum to czyta wiele osób z góry i mam nadzieję, że w końcu uderzą się w piersi i zaczną podchodzić do spraw poważnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK JEST, NIECH W KOŃCU ZOSTAWIĄ TE WSZYSTKIE SKODY, HONDY I CHOLERA WIE JESZCZE CZYM ONI TAM JEŻDZĄ. NA PIECHOTĘ DO ROBOTY ALBO ROWERY. KREW ZALEW CZŁOWIEKA NA TO RZĄDZENIE. POZDRAWIAMY WŁAŚCICIELA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dowiedziałam się o tym forum w minionym tygodniu, jestem zaskoczona co to się w firmie dzieje, czytając do czego super wykształcony ZARZAD doprowadzil. Czy któryś z prezesów, dyrektorów w ostatnich latach przeszedł jakieś szkolenie, podniósł swoje kwalifikacje? Wszyscy się smieja z hasla „MEBLE WSZYSTKICH POKOLEN” które rozumie się tak, ze jedno pokolenie zamawia a drugie pokolenie odbiera ………. Gdzie jest reklama w tej firmie ??? Gdzie jest dzial marketingu,planowania produkcji, sprzedaży??? Dlaczego na tych wypasionych furach, tych drogich samochodzikach, które pewnie „malutko” palą i są bardo przyjazne dla środowiska NIE MA REKLAMY FIRMOWEJ, NAWET TAKIEJ MALEJ DYSKRETNEJ? Weźmy takie BRW Mielec , 4 hondy legend dla super 4 dyrektorów (prawie jak prezesi) każda przebieg ponad 100tys, czyli jeżdżą po swiecie i powinni reklamowac firme, niech konkurencja, klient, zwykly kowalski widzi i mysli „o łał ale fura, to ta firma dobrze stoi, chyba maja super produkty z wyższej półki, trzeba odwiedzic ich strone internetową/sklep ( wystarczy mała reklama na autku, strona www.brw...... ) no ale po co skoro jeden dyrektor popier….a do swojego domku w Bieszczadach, drugi na korty tenisowe, a najmłodszy stazem zafundował sobie nowe felgi (troche pewnie kosztowały), żeby po drodze która jest w trakcie remontu codzienni pokonywac w jedna strone 40km do pracy. U nas w Biłgoraju jest podobnie, tu na żadnej dyrektorskiej limuzynie nie ma reklamy, no bo jak tu na wakacje jechac, albo dziecko odwozić do przedszkola z reklamą, niech inni mysla ze to jego prywatna fura!!! Druga sprawa reklama w prasie!!! Siedze teraz u fryzjera i ogladam gazetki, w ZADNEJ NIE MA REKLAMY BLACK RED WHITE SA, w żadnej !!!!!!!!!!! czerwcowy nr CzterKąty kupony promocyjne przeróżnych firm meblarskich, 10-15% znizki az chec się odwiedzic te sklepy, Moje Mieszkanie, M JakMieszkanie , itd…. Poszłam do kiosku i przeglądam wszystkie z ciekawości i nic, no bo po co przecież nasz dział marketingu/sprzedaży ma wbite do tych swoich wykształconych móżdżków ZE SAMO SIĘ JAKOS SPRZEDAJE !!!! No tak przecież jest reklama w TV4 program DEKORATORNIA, tylko mało w nim pokazanych jest mebli, a jak się program kończy to wtedy jest reklama „sponsorem programy jest firma Black ….. „ wtedy już dawno przełączyło się na inny kanał. Dlaczego nie ma katalogu jako dodatek do jakiejś gazety z nowościami lub z całą ofertą? Jak tylko IKEA daje swój katalog to każdy chce go mieć (kiedyś chciałam kupić to zabrakło, bo wszystko wykupione) Teraz jak by mi ktos powiedzial ze jedzie do IKEA to bym chetnie pojechała te 300km, w ta pogodę bo tam jest bardzo sympatycznie i nawet bym się nie rozczarowała jak bym nie kupiła tego co chce bo kupiłabym na pewno inne rzeczy - taka kobieca chęc kupienia. Zdecydowanie brakuje kontroli w tej firmie, dział kontroli powinien szczegółowo kontrolować wszystkie działy, powinny być robione audyty, każda inwestycja powyżej 50tys powinna być szczegółowo przemyślana, zaplanowana i ROZLICZONA. Jak już ktoś pisał na forum powinien być budżet każdego działu i każdej inwestycji i to powinno być rozliczane. Zarząd nie powinien się bać kontroli, nikt nie powinien się wtedy bać kontroli jeżeli pracuje uczciwie i podejmuje przemyślane decyzje. Wszyscy Ci którzy teraz panikują i boją się jakiejkolwiek kontroli itp. to mają coś do ukrycia, lub wyjdzie na jaw to że pracowali tyle lat i brali wypłatę za nic. (przykład z BRW-BlekMeble: kupi się nowa linię lakierni bo nowy dyrektor (ten od nowych felg) chce pokazać, że on tez umie wydawać kasę i jest ważny. Czy to jest przemyślana decyzja, czy nie wystarczyło zmodernizować tej linii co jest, i wydać jakieś 100tys a nie miliony? Czy ten dyrektor to zaplanował, czy firma to zaplanowała i czy przyniesie to efekty/zyski? Zauważyć można jedno w tej firmie, ze ważny jest ten kto wyda dużo kasy, kupi coś za milion, a nie ten co zaoszczędzi, poda inne rozwiązanie i przyniesie zysk dla firmy!!! Czy prezes tej firmy ma plany wszystkich inwestycji z informacja kiedy i jaki zysk może przynieść dana inwestycja, czy są i czy były inne plany, alternatywne rozwiązania do tych inwestycji? Czy ktoś kiedykolwiek rozliczał autorów różnych inwestycji, chyba nie…………. Nie udała się ta inwestycja to robimy kolejną. Każda większa i mniejsza firma w Polsce ma dział kontroli i działy planowania/budżetowania lub inwestuje w stworzenie takich działów. Każdy z nas ma znajomych, którzy pracują w innych firmach i wie lub może się dowiedzieć jak tam jest organizowane. Może u nas kiedyś tez tak będzie. Niech Właściciel, może nowy zarząd zrobi porządek. Każdy się obawia ze będą zwolnienia, i tak może być, ale tak to jest w kryzysie, nie unikniemy tego. Ps. nie rozumiem dlaczego wmieszana jest w to religia. Jestem katoliczką, przychodze do pracy i wykonuje powierzone mi obowiązki, nie obchodzi mnie kto jakiego jest wyznania, czy kupując ser w sklepie pytam się sprzedawcy czy jest muzułmaninem, katolikiem… jaki Bóg nam płaci, a może ten katolicki ojciec Rydzyk? Zostawcie religie w spokoju, każdy ma swoje sumienie, swoją wiarę i szanujmy to. Szanujmy tez siebie i innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Pani Marzenki i Pana Tadeusza, zastanówcie się proszę nad jedną propozycją wybudowaliście wspaniałą sieć własnych sklepów. Powierzchnie tych obiektów są wprost imponujące do bodajże 16 tys. m2 największy, dlacego na wszystkich obiektach nie można wpóścić najemców aby wzieli nasiebie część kosztów utrzymania obiektów (lising, prąd, podatki itp.) tylko w jednym przypadku tak postąpiono w Poznaniu choć i tamtejsza inwestycja zwróci się chyba za 100 lat takie pieniądze jak tam zostały wpompowane to coś niesamowitego. Dlaczego młody M.B. nie robił tej inwestycji z własnego wypracowanego zysku tylko lekką ręką wydawał pieniądze spółki (ogromne pieniądze). Pomijając już ten fakt, renegocjujcie umowy lisingowe, najmu czy jak tam one zostały skonstruowane w taki sposób aby na można było stworzyć pasaż handlowy o np. tematyce wszystko do budowy twojego domu. Wpuścić firmy niech ściągają klientów niech robią dla siebie akcje promocyjne na ten obiekt to do was też może klient zajży. zrobić większe magazyny, powierzchnia magazynu dla sklepu o pow. 15 tys. m żeby miała 1500 m to śmieszne. meble mają czekać na regałach na klienta, owszem część mebli musi być pod zamówienie ale niektóre modele sprzedawały się jak świerze bułki ale czekać na taką bułkę do 8 tygodni to kpina. Druga kwestia może niech wasi agenci nie prowadzą firm transportowych w ramach usług dla salonu, przedają meble po przeenach często poniżej kosztów zakupu aby tylko był kurs, on zarobi swoje jak nie na wynagrodzeniu od was to na transporcie a wy dalej stratni bo to wy zapłacicie za ten kurs. No i w końcu po co budowaliście takie ogromne zakłady do obróbki drewna aby nadal zprowadzać fronty z zagranicy które są droższe i gorszej jakości, że o wydajności nie wspomne wiele mebli z frontami lakierowanymi sprzedawały by się wspaniale gdyby były szybcie dostępne. A osoby odpowiedzialne za monitorowanie rynku oraz opracowywanie strategi handlu to hyba pojechały na ryby bo wpracy to ich napewno nie ma. oraz ostatnia kwestia jak ma funkcjonować tak potężny holding w którym nikt nie opracował i nie wdrożył procedur nawet na podstawowe zagadnienia chociażby inwestycje (przetargi - brak takiego słowa wśród osób zajmujących się inwestycjami), budżetowanie pracy komórek w firmie oraz standardy rozliczania się z budżetu. Oraz ścieżka kariery dla osób które wiele potrafią i chciały by coś zrobić dla tej firmy ale za każdym razem podcina im się skrzydła aby nie zagrozić górze. Może warto zatrudnić osobę odpowiedzialną za prowadzenie naboru pracowników pod kątem kwalifikacji oraz zdolności interpersonalnych która niepatrzyła by na to kto czyim jest kolegą lub rodziną. A najlepiej to zamówcie profesjonalną kontrolę oraz audyt, bo wasza komórka odpowiedzialna za te działania jest śmiechu warta. Wszyscy się z nich śmieją i jednocześnie się ich boją, bo w przypadku osób nieobliczlnych i mściwych nie wiadomo co może nas spotkać. Ps. Dajmy już spokuj osobie od floty co biedak ma zrobić, nic innego nie potrafi oprócz jeżdżenia samochodem. to tylko wierzchołek tej góry lodowej która zatapia BRW. I jeszcze jedno macie ogromne szczęście że nie weszliście na giełde w latach poprzednich bo w tym momencie już brw by nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dowiedziałam się o tym forum w minionym tygodniu, jestem zaskoczona co to się w firmie dzieje, czytając do czego super wykształcony ZARZAD doprowadzil. Czy któryś z prezesów, dyrektorów w ostatnich latach przeszedł jakieś szkolenie, podniósł swoje kwalifikacje? Wszyscy się smieja z hasla „MEBLE WSZYSTKICH POKOLEN” które rozumie się tak, ze jedno pokolenie zamawia a drugie pokolenie odbiera ………. Gdzie jest reklama w tej firmie ??? Gdzie jest dzial marketingu,planowania produkcji, sprzedaży??? Dlaczego na tych wypasionych furach, tych drogich samochodzikach, które pewnie „malutko” palą i są bardo przyjazne dla środowiska NIE MA REKLAMY FIRMOWEJ, NAWET TAKIEJ MALEJ DYSKRETNEJ? Weźmy takie BRW Mielec , 4 hondy legend dla super 4 dyrektorów (prawie jak prezesi) każda przebieg ponad 100tys, czyli jeżdżą po swiecie i powinni reklamowac firme, niech konkurencja, klient, zwykly kowalski widzi i mysli „o łał ale fura, to ta firma dobrze stoi, chyba maja super produkty z wyższej półki, trzeba odwiedzic ich strone internetową/sklep ( wystarczy mała reklama na autku, strona www.brw...... ) no ale po co skoro jeden dyrektor popier….a do swojego domku w Bieszczadach, drugi na korty tenisowe, a najmłodszy stazem zafundował sobie nowe felgi (troche pewnie kosztowały), żeby po drodze która jest w trakcie remontu codzienni pokonywac w jedna strone 40km do pracy. U nas w Biłgoraju jest podobnie, tu na żadnej dyrektorskiej limuzynie nie ma reklamy, no bo jak tu na wakacje jechac, albo dziecko odwozić do przedszkola z reklamą, niech inni mysla ze to jego prywatna fura!!! Druga sprawa reklama w prasie!!! Siedze teraz u fryzjera i ogladam gazetki, w ZADNEJ NIE MA REKLAMY BLACK RED WHITE SA, w żadnej !!!!!!!!!!! czerwcowy nr CzterKąty kupony promocyjne przeróżnych firm meblarskich, 10-15% znizki az chec się odwiedzic te sklepy, Moje Mieszkanie, M JakMieszkanie , itd…. Poszłam do kiosku i przeglądam wszystkie z ciekawości i nic, no bo po co przecież nasz dział marketingu/sprzedaży ma wbite do tych swoich wykształconych móżdżków ZE SAMO SIĘ JAKOS SPRZEDAJE !!!! No tak przecież jest reklama w TV4 program DEKORATORNIA, tylko mało w nim pokazanych jest mebli, a jak się program kończy to wtedy jest reklama „sponsorem programy jest firma Black ….. „ wtedy już dawno przełączyło się na inny kanał. Dlaczego nie ma katalogu jako dodatek do jakiejś gazety z nowościami lub z całą ofertą? Jak tylko IKEA daje swój katalog to każdy chce go mieć (kiedyś chciałam kupić to zabrakło, bo wszystko wykupione) Teraz jak by mi ktos powiedzial ze jedzie do IKEA to bym chetnie pojechała te 300km, w ta pogodę bo tam jest bardzo sympatycznie i nawet bym się nie rozczarowała jak bym nie kupiła tego co chce bo kupiłabym na pewno inne rzeczy - taka kobieca chęc kupienia. Zdecydowanie brakuje kontroli w tej firmie, dział kontroli powinien szczegółowo kontrolować wszystkie działy, powinny być robione audyty, każda inwestycja powyżej 50tys powinna być szczegółowo przemyślana, zaplanowana i ROZLICZONA. Jak już ktoś pisał na forum powinien być budżet każdego działu i każdej inwestycji i to powinno być rozliczane. Zarząd nie powinien się bać kontroli, nikt nie powinien się wtedy bać kontroli jeżeli pracuje uczciwie i podejmuje przemyślane decyzje. Wszyscy Ci którzy teraz panikują i boją się jakiejkolwiek kontroli itp. to mają coś do ukrycia, lub wyjdzie na jaw to że pracowali tyle lat i brali wypłatę za nic. (przykład z BRW-BlekMeble: kupi się nowa linię lakierni bo nowy dyrektor (ten od nowych felg) chce pokazać, że on tez umie wydawać kasę i jest ważny. Czy to jest przemyślana decyzja, czy nie wystarczyło zmodernizować tej linii co jest, i wydać jakieś 100tys a nie miliony? Czy ten dyrektor to zaplanował, czy firma to zaplanowała i czy przyniesie to efekty/zyski? Zauważyć można jedno w tej firmie, ze ważny jest ten kto wyda dużo kasy, kupi coś za milion, a nie ten co zaoszczędzi, poda inne rozwiązanie i przyniesie zysk dla firmy!!! Czy prezes tej firmy ma plany wszystkich inwestycji z informacja kiedy i jaki zysk może przynieść dana inwestycja, czy są i czy były inne plany, alternatywne rozwiązania do tych inwestycji? Czy ktoś kiedykolwiek rozliczał autorów różnych inwestycji, chyba nie…………. Nie udała się ta inwestycja to robimy kolejną. Każda większa i mniejsza firma w Polsce ma dział kontroli i działy planowania/budżetowania lub inwestuje w stworzenie takich działów. Każdy z nas ma znajomych, którzy pracują w innych firmach i wie lub może się dowiedzieć jak tam jest organizowane. Może u nas kiedyś tez tak będzie. Niech Właściciel, może nowy zarząd zrobi porządek. Każdy się obawia ze będą zwolnienia, i tak może być, ale tak to jest w kryzysie, nie unikniemy tego. Ps. nie rozumiem dlaczego wmieszana jest w to religia. Jestem katoliczką, przychodze do pracy i wykonuje powierzone mi obowiązki, nie obchodzi mnie kto jakiego jest wyznania, czy kupując ser w sklepie pytam się sprzedawcy czy jest muzułmaninem, katolikiem… jaki Bóg nam płaci, a może ten katolicki ojciec Rydzyk? Zostawcie religie w spokoju, każdy ma swoje sumienie, swoją wiarę i szanujmy to. Szanujmy tez siebie i innych.
Przepraszam, ale czy Pani też od tych z kontroli? Odnośnie religii wyłuszcze to z Pani tekstu "a może ten katolicki ojciec Rydzyk?" i chyba wszystko jasne, prawda siostro?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ps. nie rozumiem dlaczego wmieszana jest w to religia. Jestem katoliczką, przychodze do pracy i wykonuje powierzone mi obowiązki, nie obchodzi mnie kto jakiego jest wyznania, czy kupując ser w sklepie pytam się sprzedawcy czy jest muzułmaninem, katolikiem… jaki Bóg nam płaci, a może ten katolicki ojciec Rydzyk? Zostawcie religie w spokoju, każdy ma swoje sumienie, swoją wiarę i szanujmy to. Szanujmy tez siebie i innych.
JUZ TLUMACZE BO TO JEST WAZNE GDYZ LUDZIE SA DYSKRYMINOWANI ZE WZGLEDU NA RELIGIE I INNE USPOSOBIENIA PROSZE NIE PODWAZAC TEGO BO BYLEM OSOBISCIE SWIADKIEM TAKICH RZECZY. SZANUJE PRZEKONANIE I SWIATOPOGLAD KAZDEGO CZLOWIEKA. OSOBISCIE MNIE TO NIE INTERESUJE KTO W CO WIERZY ALE JESLI Z TAKIEGO POWODU JEST DYSKRYMINOWANY CZLOWIEK TO NIE MOZNA SIEDZIEC CICHO I TAKIE KWESTIE TRZEBA WYJASNIAC I PORUSZAC. TO PO PIERWSZE A PO DRUGIE NIE CHODZI O TO ZE JA WMIESZALEM W TO RELIGIE , CHCIALEM NAKRESLIC SYTUACJE JAKA PANUJE W TEJ FIRMIE I JAKIEGO RODZAJU ABSURDY NIESPRAWIEDLIWOSCI SIE ZDARZAJA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Druga sprawa reklama w prasie!!! Siedze teraz u fryzjera i ogladam gazetki, w ZADNEJ NIE MA REKLAMY BLACK RED WHITE SA, w żadnej !!!!!!!!!!! czerwcowy nr CzterKąty kupony promocyjne przeróżnych firm meblarskich, 10-15% znizki az chec się odwiedzic te sklepy, Moje Mieszkanie, M JakMieszkanie , itd…." O to jeszcze ktoś ma na fryzjera??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dać ludzim bezpłatne to zaraz cały dzień przesiedzą na internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam sie nie odzywać (bo to forum to trochę bełkot), ale nie mogę, XXX weź proszę czasem słownik do ręki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Miałam sie nie odzywać (bo to forum to trochę bełkot), ale nie mogę, XXX weź proszę czasem słownik do ręki.
Przepraszam ale troszkę mi się spieszyło jak to pisałem i chyba w tym wszystki nie ochodzi o ortografię, interpunkcję czy stylistykę. Po prostu czasami treba coś z siebie wyżucić bo cała ta sytuacja przygnębia i dołuje. Więc proszę wybacz. Już nie będę was dręczył swoimi wypowiedziami bo widzę że jestem bardzo krytykowany za słownictwo. Teraz będę sobie tylko czytał skoro taka wasza wola. Nara!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Miałam sie nie odzywać (bo to forum to trochę bełkot), ale nie mogę, XXX weź proszę czasem słownik do ręki.
DROGA PANI WLASNIE PANI TEGO NIE ROZUMIE BO TE TUTAJ POSTY W STOSUNKU DO INNYCH PORTALI SA LAGODNE . ALE DO RZECZY LUDZIE SIE WKONCY ODEZWALI I WYRAZAJA UBOLEWANIE BO PRACUJA NAPRAWDE CIEZKO A POMIATA SIE NIMI JAK NIE LUDZMI. CZY PANI SIE ZASTANOWILA PISZAC TO ??? CI LUDZIE SA WDZIECZNI ZE PRACUJA ALE OCZEKUJA SZACUNKU I GODNOSCI NIE SA MASZYNAMI. A TE NIEKTORE POSTY SA WYRAZEM NIEZADOWOLENIA I JEDNOCZESNIE PROSBA ABY KTOS TO ZAUWAZYL I USZANOWAL ABY KAZDY CZUL SIE W MIEJSCU PRACU DOCENIONY SZCZEGOLNIE KIEDY PRACUJE SIE Z LUDZMI KTORYMI PODAJE SIE REKE W KOSCIELE NA ZNAK POKOJU A DECYDUJA O TYM JAK W TEJ FIRMIE JEST POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Druga sprawa reklama w prasie!!! Siedze teraz u fryzjera i ogladam gazetki, w ZADNEJ NIE MA REKLAMY BLACK RED WHITE SA, w żadnej !!!!!!!!!!! czerwcowy nr CzterKąty kupony promocyjne przeróżnych firm meblarskich, 10-15% znizki az chec się odwiedzic te sklepy, Moje Mieszkanie, M JakMieszkanie , itd…." O to jeszcze ktoś ma na fryzjera??????
Ale żeby zrobic taką reklamę i dać kupony promocyjne to winno się zapewnić jakąś część asortymentu w magazynach to po pierwsze, po drugie kupony promocyjne owszem ale meble brw są tak tanie że w porównaniu z konkurencją myślę że taniej nie można, to na logikę się nie opłaci. Najlepiej siąść u fryzjera i obmyśleć strategię dla firmy na podstawie kilku pism, a potem poklekotać na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale żeby zrobic taką reklamę i dać kupony promocyjne to winno się zapewnić jakąś część asortymentu w magazynach to po pierwsze...
A co w tej chwili jest na magazynach ? puste regały ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem klientem Waszej firmy, czego już w tym momencie zaczynam żałować. Na Wasze forum trafiłem nie przypadkiem, gdyż po moim doświadczeniu z BRW, chciałem zasięgnąć jakichś informacji. Może zacznijmy od sytuacji w salonach BRW i Meble BRW. Na meble trzeba czekać po 8 tygodni a w przypadku mebli kuchennych to nawet 4-5 miesięcy, tak to nie żart. Na ukończenie moich mebli czekam 5 miesięcy. Na fronty składałem już kilkakrotnie reklamacje. Przychodzą w jeszcze gorszym stanie niż miałem je pierwotnie. Lakier porysowany, obicia, niedomalowania itp. Teraz pytanie, czy do k....y nędzy brak jest w Waszej firmie ludzi od jakiejś kontroli jakości?? Nie spotkałem się w swoim życiu a mam już 60 lat takiej głupoty w działaniu. Gdzie są ludzie z działu reklamacji, którzy puszczają takie buble!! Czy wydając reklamację ktoś to ogląda? Zamawiam kuchnię za 20000 i mam badziewiaste fronty. Oczywiście płacę przed ich dostaniem pełną kwotę i bujam się z tym, że aż cholera mnie bierze. Przepraszam za słownictwo, ale moje prośby i telefony w salonie nic nie dają, każdy rozkłada ręce i mówi, że jak będzie towar, to powiadomią. Miałem pisać do Waszej centrali, ale olałem to. Nie widzę potrzeby, aby szarpać sobie dalej nerwy. Dziwi mnie tylko, że w dzisiejszych czasach tak traktuje się klientów, którzy zostawiają u Was pieniądze, za które funkcjonujecie. Nie mam pretensji do pracowników salonu, naprawdę mili ludzie i próbują coś z tym zrobić. Do Waszego salonu poszedłem z nadzieją, że dostanę dobry produkt. Kilka lat temu zakupiłem już u Was jedną kuchnię i meble pokojowe. Jestem z tego zakupu bardzo zadowolony i nie zgadzam się z wypowiedziami na tym forum, że jest to szajs. Naprawdę dobry mebel za dobrą cenę, ale obecna sytuacja zmienia moje zdanie na Wasz temat. Moja córka miała meblować w lipcu cały dom Waszymi meblami, ale w obecnym stanie rzeczy chyba jej to odradzę. Swego czasu pracowałem w fabryce produkującej podzespoły do sprzętu RTV. Element reklamowany był sprawdzany przez 3 specjalistów przed wysyłką. Jeżeli wysłano ponownie bubel ( co się zdarzało niezwykle rzadko) to ci ludzie nie widzieli premii przez kilka miesięcy. To nie czas komuny, kiedy wszyscy brali co było. Druga sprawa dotyczy cen sprzętu AGD. Może mam już trochę lat, ale internet nie stanowi dla mnie większych tajemnic. Ceny sprzętu to macie chyba z księżyca. Mój zestaw AGD w internecie wyceniłem na 3 000 taniej, niż w przypadku Waszego salonu. Co ciekawe możliwość negocjacji cen jest niewielka. Za te 3 000 jadę na urlop. Pozdrawiam wszystkich. Mam nadzieję, że odrobicie straty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale żeby zrobic taką reklamę i dać kupony promocyjne to winno się zapewnić jakąś część asortymentu w magazynach to po pierwsze, po drugie kupony promocyjne owszem ale meble brw są tak tanie że w porównaniu z konkurencją myślę że taniej nie można, to na logikę się nie opłaci. Najlepiej siąść u fryzjera i obmyśleć strategię dla firmy na podstawie kilku pism, a potem poklekotać na forum.
U fryzjera czy nie klient jakoś musi dowiedziec sie o asortymencie, o produktach, a z tego co wiem to najwiecej wlasnie z prasy i to kobiecej, i to w wiekszosci kobiety zmieniaja meble w domach. Od strategi to jest zarzad,a od kupowania taka baba co siedzi u fryzjera, a nie odwrotnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pamiętacie może niedawny artykuł z gazety NOWA biłgorajska?ciekawostką jest że jest to wywiad z prezesem który przeprowadził sam ze sobą a gotowy artykuł zaniósł do gazety,na pytanie redaktor gazety o przeprowadzenie wywiadu na żywo i o odpowiedź na pytania które są bardziej rzeczowe i interesujące dla czytelników stwierdził że nie płaci za całą stronę w gazecie żeby ktoś sie go o coś pytał. krótko mówiąc nie pozostawił innej mozliwości jak tylko wydrukowac reklamówke na swój temat za którą zapłacił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Biłgoraju czekając na kupno mebli np.tydzień to jeszcze mogę zrozumieć, bo najpierw muszą je sprowadzić ze Śląska,ale wLublinie w salonie firmowym czekanie na dostawę mebli powyżej 3 dni to dla mnie lekki skandal.[nie mogę uwierzyć że niektórzy czekają tygodnie albo miesiące.]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchajcie, podobno dwóch największych łapówkarzy wyleciało? potwierdzi ktoś? może wreszcie w firmie zrobi się luźniej i sensowniej? a ta laska z tapetą 2 metry na ryju też poleciała? może w końcu przestanie jak wichura przelatywać przez nasz dział z miną kurewsko zadowolonej laluni, która może schować się za plecami misia... jeśli to prawda, to już nikt jej nie obroni..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja słyszałem ze poleciał vice prezes robert b. Jego koleś z kontroli Bas...k, Sk...ek, i jeszcze kilku geniuszy, poza tym słyszałem ze dobierają sie do dupy Bo....kowi - od góry zaczynają moze to i dobrze,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem, że nowych dyrektorów i prezesów w BRW będą wybierać z załogi przez głosowanie. „Są trzy metody głosowania. Pierwsza przez aplauz. Znaczy, że wszyscy głosują. Druga metoda... Kulkami. Są kulki czarne i czerwone, które otrzymuje każdy głosujący... Yyyy... Przepraszam białe i czarne, które otrzymuje każdy głosujący... Czarna za – lub odwrotnie: czarna za... Yyyy... Czarna przeciw – biała za lub odwrotnie. Jest trzecia metoda przez podniesienie rąk. Ta metoda jest najdoskonalsza.”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 11 z 151

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...